?

Twoja Grupa 360

 

UWAGA! Aktualnie prowadzony jest nabór do grup na terenie powiatu myszkowskiego i zawierciańskiego.


W latach 70 Joe Girard sprzedawał detalicznie samochody przez 14 lat. W tym czasie sprzedał ich ponad trzynaście tysięcy w detalu.           

Średnia to trzy samochody dziennie!

Odniósł oczywiście ogromny sukces finansowy i dwanaście razy został uznany przez Księgę Rekordów Guinessa za „Najwybitniejszego handlowca na świecie".

J.Girard był autorem, znanego wśród sprzedawców z całego świata,  tzw. "Prawa 250". Reguła ta mówiła, że każdy człowiek posiada grono 250 znajomych, którzy mogą rekomendować Twój produkt.

Jesteśmy przekonani, że w pół wieku później to grono znajomych jest jeszcze większe.

 

Łatwo obliczyć, że 10 osób w networkingowej grupie przedsiębiorców będzie niosła za sobą kapitał  2500 znajomych, do których może dotrzeć informacja o Twoim biznesie.

Dobre? Pewnie, że dobre!

Czy marzyłeś kiedyś, aby mieć własny zespół kilkudziesięciu handlowców dostępnych przez 365 dni w roku, polecających  Twój produkt lub  usługę?

Chcesz zwiększyć skuteczność  tradycyjnych formy marketingu i sprzedaży bez ponoszenia gigantycznych nakładów? 

Przystąp do jednej z Grup Networkingowych w Twojej gminie, mieście czy powiecie, którą dla Ciebie organizujemy.Niebawem otrzymasz zaproszenie_na niezobowiązujące spotkanie informacyjne. 

Nie przegap znakomitej na okazji na rozwój swojego własnego biznesu.

Powiemy Ci jakie korzyści przynosi własna grupa networkingowa oraz jak stworzyć swój własny generator kontaktów handlowych.