?

360° Extra.

 

Rozwijając własny biznes konsultingowy przetestowaliśmy rozmaite moduły i konfiguracje sprzedażowe począwszy od telemarketingu, sprzedaży pośredniej na aktywnej bezpośredniej kończąc. Każda miała swe wady i zalety.

Dopiero spotkania networkingowe wsparte rekomendacjami z poszerzającego się portfela zadowolonych klientów dopełniły, a po kilku latach stały się fundamentem procesów sprzedażowych w naszej firmie. Widząc potencjał tego mechanizmu ponad cztery  lata temu powołaliśmy Polski Instytut Innowacyjności, który stanowi  networkingową bazę specjalistów koniecznych dla realizacji naszych celów.

Ten  model kontaktów biznesowych sprawdził się znakomicie i doskonale funkcjonuje do tej pory. 

Dziś mamy wielką przyjemność podzielić się  naszymi doświadczeniami , powołując dla Państwa podobne Grupy Networkingowe.

 

Stale rozszerzające się  grono członków  KDB 360° uczestniczy dodatkowo w warsztatach szkoleniowych, w których zaproszeni przez  z   Polskiego Instytutu  Innowacyjności  szkolą  członków naszych grup  networkingowych   z zakresu sprzedaży, marketingu, komunikacji, księgowości, prawa gospodarczego oraz innych ważnych dla przedsiębiorców<->obszarów.  W ten sposób nie tylko nieustannie poszerzamy  sieć wzajemnych poleceń i rekomendacji, ale i dbamy o rozwój indywidualny członków KDB 360° . 

 

Dla osób, które pomyślnie przejdą proces kwalifikacji do grupy networkingowej, nasz partner przygotował pakiet Biznes Start, który uprawnia do indywidualnych konsultacji prawnych

 

 

 

      Partnerzy: